Düzce Merkez Mehtap Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Mehtap Eczanesi logo
Mehtap Eczanesi logo

Mehtap Eczanesi

0
(0)

Düzce Merkez Mehtap Eczanesi. Nöbetçi Mehtap Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Mehtap Eczanesi Düzce ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mehtap Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mehtap Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mehtap Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mehtap Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mehtap Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Düzce Merkez Nöbetçi Mehtap Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mehtap Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mehtap Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mehtap Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mehtap Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mehtap Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mehtap Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mehtap Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mehtap Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Düzce İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Düzce ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yardım Eczanesi

Düzce Gümüşova Yardım Eczanesi. Nöbetçi Yardım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Cumhurıyet Eczanesi

Düzce Merkez Cumhurıyet Eczanesi. Nöbetçi Cumhurıyet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çilimli Eczanesi

Düzce Çilimli Çilimli Eczanesi. Nöbetçi Çilimli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hakan Eczanesi

Düzce Gölyaka Hakan Eczanesi. Nöbetçi Hakan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.