Son Güncelleme: 1 gün önce
Hacettepe Eczanesi logo

Hacettepe Eczanesi


0
(0)

Merkez Düzce Merkez ilçesi (Düzce) Hacettepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Hacettepe Eczanesi Düzce ili Merkez Düzce Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Hacettepe Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Hacettepe Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Hacettepe Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hacettepe Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Hacettepe Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Mart 2023 Pazartesi Düzce Merkez Düzce Merkez Nöbetçi Hacettepe Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Hacettepe Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hacettepe Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hacettepe Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Hacettepe Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Hacettepe Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hacettepe Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hacettepe Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Hacettepe Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Düzce İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Düzce ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ozan Eczanesi

Gümüşova ilçesi (Düzce) Ozan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bahçelıevler Eczanesi

Merkez Kalıcı Konutlar ilçesi (Düzce) Bahçelıevler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Irmak Eczanesi

Merkez Düzce Merkez ilçesi (Düzce) Irmak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kaynaslı Eczanesi

Kaynaşlı ilçesi (Düzce) Kaynaslı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.