Güngören Eczanesi logo
Güngören Eczanesi logo

Güngören Eczanesi

(0)
Güngören Eczanesi Düzce ili Kaynaşlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güngören Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Güngören Eczanesi Düzce ili Kaynaşlı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Güngören Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Güngören Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Güngören Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güngören Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Güngören Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

1 Aralık 2021 Çarşamba Düzce Kaynaşlı Nöbetçi Güngören Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Güngören Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Güngören Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Güngören Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Güngören Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Güngören Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Güngören Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Güngören Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Güngören Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Düzce İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Düzce ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Aydın Eczanesi

Aydın Eczanesi Düzce ili Kaynaşlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aydın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Irmak Eczanesi

Irmak Eczanesi Düzce ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Irmak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ozan Eczanesi

Ozan Eczanesi Düzce ili Gümüşova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ozan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Burak Eczanesi

Burak Eczanesi Düzce ili Merkez K konutlar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Burak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.