Düzce Akçakoca Dilara Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 18 sa önce
Dilara Eczanesi logo
Dilara Eczanesi logo

Dilara Eczanesi

0
(0)

Düzce Akçakoca Dilara Eczanesi. Nöbetçi Dilara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Dilara Eczanesi Düzce ili Akçakoca İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Dilara Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Dilara Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Dilara Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilara Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Dilara Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Düzce Akçakoca Nöbetçi Dilara Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Dilara Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dilara Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dilara Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Dilara Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilara Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dilara Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dilara Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Dilara Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Düzce İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Düzce ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yardım Eczanesi

Düzce Gümüşova Yardım Eczanesi. Nöbetçi Yardım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Deva Eczanesi

Düzce Cumayeri Deva Eczanesi. Nöbetçi Deva Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bahçelıevler Eczanesi

Düzce Merkez Bahçelıevler Eczanesi. Nöbetçi Bahçelıevler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ahsen Eczanesi

Düzce Merkez Ahsen Eczanesi. Nöbetçi Ahsen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.