Ahsen Eczanesi logo
Ahsen Eczanesi logo

Ahsen Eczanesi

(0)
Ahsen Eczanesi Düzce ili Merkez Konuralp ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ahsen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ahsen Eczanesi Düzce ili Merkez Konuralp İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ahsen Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ahsen Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ahsen Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ahsen Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ahsen Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

4 Aralık 2021 Cumartesi Düzce Merkez Konuralp Nöbetçi Ahsen Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ahsen Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ahsen Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ahsen Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ahsen Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ahsen Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ahsen Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ahsen Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ahsen Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Düzce İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Düzce ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ozan Eczanesi

Ozan Eczanesi Düzce ili Gümüşova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ozan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aydın Eczanesi

Aydın Eczanesi Düzce ili Kaynaşlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aydın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Filiz Eczanesi

Filiz Eczanesi Düzce ili Merkez Konuralp ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Filiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Emirgan Eczanesi

Emirgan Eczanesi Düzce ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Emirgan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.